Czy breloczki z logo to dobry pomysł?

Czy breloczki z logo to dobry pomysł?
Czy breloczki z logo to dobry pomysł?

Dobry gadżet reklamowy to produkt, po który sięga się przynajmniej raz dziennie. Dzięki temu naniesiony na niego nadruk z logo lub nazwą firmy podświadomie buduje w umyśle konsumenta pozytywne skojarzenia z reklamowaną marką. Czy zatem breloczek będzie dobrym miejscem na umieszczenie takiego firmowego nadruku?

Po co nam breloczki?

Nie od dzisiaj breloczki doczepiamy do kluczy od mieszkania, od samochodu czy od szafki w pracy. Pełnią one przy nich kilka funkcji. Po pierwsze, ułatwiają nam wypatrzenie kluczy na półce w mieszkaniu lub odnalezienie ich po omacku wewnątrz torby czy plecaka. Po drugie, nadają kluczom indywidualny charakter – reprezentują nas, personalizując pozornie zwyczajny przedmiot, jakim jest klucz. Chociaż mogłoby się wydawać, że brelok to brelok, w praktyce większość osób skrupulatnie dobiera tego typu dodatek. Choćby ze względu na fakt, że będzie oglądać go każdego dnia.

Breloczek w roli gadżetu reklamowego

Czy breloczki z logo firmy to dobre rozwiązanie? Brelok spełnia kryteria dobrego gadżetu reklamowego, ponieważ jest przedmiotem użytecznym. Potencjalny klient z pewnością będzie korzystał z niego przynajmniej raz dziennie, co znaczy, że zachowa kontakt z reklamą. Jeśli firma zadba przy tym o jego efektowny design, gwarantuje sobie zbudowanie pozytywnego wizerunku i zwiększenie świadomości marki. Atutem breloków reklamowych jest też fakt, iż występują one w setkach modelów do wyboru. Mogą różnić się materiałem wykonania (drewno, metal, tworzywo sztuczne), kształtem i kolorem. Istnieje też mnóstwo możliwości ich dodatkowego spersonalizowania za sprawą nadruku czy grawerów, dzięki czemu stworzenie unikalnego gadżetu reklamowego ze zwykłego breloka leży w zasięgu ręki. Wystarczy przygotować tylko dobry projekt, który spodoba się docelowej grupie klientów. Inne gadżety z logo dostępne na Gadzety.pl

Podobne wpisy