Nowe sprzęty do codziennej rozrywki
Nowe sprzęty do codziennej rozrywki

Wśród marek produktów elektronicznych można znaleźć produkty dobre i znanej marki, ale i te które są mniej znane, a ich jakość może pozostawić wiele do życzenia- lecz niekoniecznie musi tak być. Jeśli naszym głównym celem jest to, aby produkt był niezawodny, to warto postawić na znanego producenta, co niestety łączy się z trochę wyższą ceną zakupu. Jednak jeżeli zależy nam na tym, żeby nowy gadżet nie zniszczył naszego domowego budżetu, to warto jednak postawić na mniej znanego producenta, który oferuje produkty w niższej cenie, ale i często niestety wykonane w gorszej jakości.

Urządzenie wielkości tradycyjnego pendrive’a

Na świecie pojawia się coraz więcej atrakcji, oraz asortymentu produktów elektronicznych dostarczających nam rozrywki każdego dnia. Z biegiem czasu wszystkie technologie są dostępne w coraz bardziej mobilnej i mniejszej wersji, co jest bardzo pomocne, ponieważ możemy zabrać sprzęt ze sobą w każde miejsce, do którego się udajemy, nawet na wakacje. Wśród produktów marki Xiaomi znajdziemy właśnie gadżet Xiaomi Mi TV Stick, który jest odtwarzaczem multimediów. Jest to miniaturowe urządzenie wielkością zbliżone do wielkości pendrive, ale w swoim małym gabarycie skrywa wiele codziennej rozrywki. Urządzenie pomaga zmienić każdy telewizor z odpowiednim wejściem w urządzenie smart. Produkt po konfiguracji daje nam dostęp między innymi do Netflixa czy YouTube. Dużą zaletą tego urządzenia jest dostęp do sklepu Play, dzięki któremu możemy pobrać inne aplikacje. Urządzenie pozwala również na przesyłanie obrazu ze swojego smartfona, co daje możliwość pokazania komuś na szybko zdjęć lub filmików na ekranie telewizora.

Jakość czy cena?

Produkty Xiaomi należą do przedmiotów, które są opcją ekonomiczną, aczkolwiek ich jakość jest nie najgorsza. Mi tv Stick od Xiaomi jest fajnym rozwiązaniem z atrakcyjną ceną oraz kompaktowymi rozmiarami, które pozwolą na mobilność urządzenia. Produkt jest świetnym i niedrogim rozwiązaniem dla osób, którym brakuje w swoim telewizorze funkcji smart. Niestety korzystna cena ma też swoje minusy w jakości urządzeń. Tańsze urządzenia często mają mniej wbudowanej pamięci, co nie pozwala na pobieranie dużej ilości plików, oraz wpływa to na spowolnioną pracę gadżetu. Wersje ekonomiczne urządzeń często też są wykonane z gorszych materiałów i mniej starannie. Zdarza się też, że nie mamy dostępu do materiałów w jakości 4K i jesteśmy ograniczeni do gorszej rozdzielczości co ma wpływ na komfort przy oglądaniu filmów. W obecnych czasach wybór jest ogromny, więc trzeba mieć świadomość, że ten produkt ma nam pomóc zrelaksować się po ciężkim dniu, a nie jeszcze dodatkowo nas zmęczyć niedociągnięciami fabrycznymi. Dobrym rozwiązaniem będzie rozważenie, czy niedociągnięcia będą miały wpływ na nasz komfort użytkowania- w końcu jest to inwestycja, która ma na celu pomóc nam w codziennym odpoczynku.

Podobne wpisy